Przedmiot zamówienia: Usługa

Ogłaszający: PGW WP Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Termin składania ofert 2020-05-06 10:00

Numer zgłoszenia: GD.ROZ.281.14.2020.ZP.AM

Cpv: 90721800-5 Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami

 

Przedmiotem zamówienia jest „Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu w podziale na części”.

  • Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu Część 1 – Nadzór Wodny Elbląg – gmina Elbląg Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie gminy Elbląg w obszarze chronionym nr 6,7,29,11 w Zarządzie Zlewni w Elblągu. 

  • Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu Część 2 – Nadzór Wodny Elbląg – gmina Elbląg i Pasłęk  Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie gminy Elbląg i Pasłęk w obszarze chronionym nr 24, 28, 25-26, 23,27,21,22,20 w Zarządzie Zlewni w Elblągu.

  • Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu Część 3 – Nadzór Wodny Elbląg – gmina Markusy, Rychliki i Elbląg Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie gmin Markusy, Rychliki, Elbląg na obszarze chronionym  od 14 do 20 w Zarządzie Zlewni w Elblągu.

  • Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu Część 4 – Nadzór Wodny Elbląg – gmina Gronowo Elbląskie  Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Tyna Górna, Tyna Dolna, Fiszewka, Kanał Nowy, Kanał Ząbrowski znajdujące się na terenie gminy Gronowo Elbląskie i Elbląg w Zarządzie Zlewni w Elblągu. 

  • Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu Część 5 – Nadzór Wodny Elbląg – powiat Sztum i Malbork Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie gminy Malbork, Sztum, Dzierzgoń i Stary Targ w Zarządzie Zlewni Elbląg.

  • Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu Część 6 – Nadzór Wodny Malbork Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Szkarpawy, Nogat, Wisły Królewieckiej oraz Zalewu Wiślanego oraz kanału pompowego Grochowo i Przekop rzeki Fiszewki znajdujące się na terenie gminy Stegna, Sztutowo, Nowy Dwór Gdański i Stare Pole w Zarządzie Zlewni w Elblągu.

  • Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu Część 7 – Nadzór Wodny Braniewo  Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Pasłęka, Lipówka, Biebrza, Janówek, Bauda, Olszanka, Grabianka, Kanał Obcych Wód, Kanał Tranzytowy, Wały Zalewu Wiślanego Polder I, II, III, IV, 50, 51 znajdują się na terenie gminy Braniewo, Frombork, Tolkmicko w Zarządzie Zlewni w Elblągu.   

  • Koszenie wałów przeciwpowodziowych na terenie Zarządu Zlewni w Elblągu Część 8 – Nadzór Wodny Nowy Dwór Gdański Koszenie wałów przeciwpowodziowych rzeki Tugi znajdują się na terenie gminy Nowy Dwór Gdański, Stegna i Nowy Staw, powiat nowodworski i malborski w Zarządzie Zlewni w Elblągu.    

Więcej szczegółów pod adresem https://wodypolskie.bip.gov.pl/publiccontracts/view/24358